Oferta

Jako Doradca Noszenia w chustach i nosidłach miękkich ClauWi mam odpowiednie kompetencje i umiejętności, by uczyć prawidłowego noszenia w chuście na konsultacjach indywidualnych i warsztatach. Na zajęcia zapraszam pary oczekujące dziecka i świeżo upieczonych rodziców.

W trakcie takich spotkań uczestnicy:
- poznają rodzaje chust,
- otrzymują podstawową dawkę wiedzy o kręgosłupie i układzie ruchowym dziecka w pierwszym roku życia,
- dobiorą chustę i rodzaj wiązania odpowiednie dla potrzeb ich i dziecka,
- uczą się prawidłowo wiązać dziecko w chuście (uczymy się jednego z dwóch prezentowanych wiązań, ewentualnie - jeśli czas na to pozwoli - również chusty kółkowej),
- uzyskują odpowiedzi na swoje pytania (staram się odpowiedzieć na wszystkie ;) ).

Warsztaty chustowe organizowane są w małych grupach ćwiczeniowych (nie więcej niż 5 dzieci), trwają ok. 3 godzin.

Konsultacje indywidualne trwają ok. 2-2,5 godziny. Polecam je rodzicom, którzy wolą spotkać się sam na sam z doradcą u siebie w domu. Możliwe jest również spotkanie w innym, indywidualnie ustalonym miejscu.

Na wszystkich spotkaniach zapewniam lalki treningowe oraz chusty do ćwiczeń. Istnieje również możliwość zakupu chust tkanych oraz wypożyczenia chust, nosideł i akcesoriów chustowych (oferta tutaj).

* * *
Organizuję również pogadanki chustowe w szkołach rodzenia, klubach mam i innych miejscach, w których propaguje się noszenie w chustach i rodzicielstwo bliskości. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, proszę o kontakt.

Obecnie współpracuję ze Szkołą Rodzenia w Rybniku, ul. Reymonta, raz w miesiącu zapraszam mamy w ciąży i ich partnerów na darmowe pogadanki chustowe z serii "Nie takie chusty straszne, jak je malują". Zapisy w szkole rodzenia.

Zapraszam do kontaktu:

Basia Salamon-Szympruch
tel. 696 021 967
e-mail: b.szympruch@gmail.com
www.chustyinosidla.pl
www.facebook.com/chustyrybnik
www.facebook.com/chustyinosidla

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz